SZKOLENIA I WARSZTATY

KURS KOMUNIKACJI TRANSFORMUJĄCEJ™

To 26 godzinny warsztat stworzony przez dr Richarda Bolstada oraz Margot Hamblett z Nowej Zelandii. Głównym jego celem jest rozwój i wzmocnienie umiejętności komunikacyjnych z wykorzystaniem technik i narzędzi z zakresu neurolingwistycznego programowania.

Więcej

Trening NLP dla Liderów

Sprawne zarządzanie to dziś zbyt mało. Współczesny lider idzie krok dalej. Szuka sposobów i metod skutecznego działania. Złożone zadania, nieubłagane terminy to tylko jedna perspektywa lidera. Coraz częściej świadomi liderzy pracują nad sobą, aby jeszcze skuteczniej prowadzić swoje Zespoły.

Więcej

Weekend NLP

Nie jesteś pewien czy NLP jest dla Ciebie? Słyszałeś różne opinie i ciągle się zastanawiasz na ile warto tego spróbować? Wiem, jak to jest, ponieważ 6 lat temu miałam podobnie. Dziś jestem trenerem NLP certyfikowanym przez międzynarodowe organizacje i zapraszam Cię na szkolenie, po którym będziesz wiedział na ile chcesz rozpocząć pełen kurs Praktyka NLP. Ja wiem, że to wiedza, którą warto zgłębiać i się dzielić, a Ty masz szansę się o tym przekonać w trakcie weekendowego warsztatu.

Więcej

WEWNĘTRZNA SIŁA

Dynamicznie zmieniające się otoczenie, złożone wyzwania czy nieprzewidywalność to tylko niektóre aspekty obecne życiu. Często nie masz na nie wpływu, ale to nie znaczy, że nie możesz działać. Możesz trenować i rozwijać w sobie odporność oraz siłę, która pozwoli Ci świadomie funkcjonować oraz podejmować dobre dla Ciebie decyzje w obliczu wyzwań

Więcej

BUDOWANIE POROZUMEINIA

Na co czym najbardziej Ci zależy w relacjach, które tworzysz? Na spokoju, porozumieniu, wsparciu, dążeniu do wspólnego celu? Jeżeli już dziś Twoje relacje dostarczają Ci tego, gratuluję..

Więcej

WARSZTATY RELAKSACYJNE

To czas tylko dla Ciebie, stworzony po to, aby poczuć się dobrze.
Możesz doświadczyć relaksu, oderwać się od codzienności i nabrać świeżej perspektywy.

Więcej

ONLINE


Szkolenia, kursy i warsztaty dostępne w wersji wirtualnej - LIVE

Polecam